OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24. 03. 30. 03.

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA Trójcy Świętej w Ciasnej

 

1. W piątki Wielkiego Postu po przyjęciu Komunii św. za pobożne odmówienie modlitwy; Oto ja, dobry i najsłodszy Jezu, ( DN 26. 5 ) można uzyskać odpust zupełny, również za pobożne odprawienie Drogi krzyżowej oraz udział w Gorzkich żalach.

 

2. W poniedziałek obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego, dzień świętości życia. Zapraszam na różaniec o godz. 16. 30 w intencji obrony życia poczętego.

 

3. Organizujemy w naszej parafii wyjazd do Sanktuarium MB Saletyńskiej w Dębowcu. / k / Krosna, woj. podkarpackie / Wyjazd w dniach 25 do 26 czerwca. Koszt wyjazdu 200 zł. Nocleg w domu rekolekcyjnym przy sanktuarium. Zapisy u pani H. Majer oraz w zakrystii. Przy zgłoszeniu proszę wpłacić zaliczkę 100 zł.

 

4. Polecam Gościa Niedzielnego. / min; wolna niedziela dla wszystkich, imperium sługi Jezus umywa nogi służąc drugiemu, Jezus – człowiek od poczęcia. /

 

5. Katecheza dla młodzieży w piątek o godz. 19. 30 kl. VIII.

Dzisiaj po Gorzkich Żalach spotkanie dla członków DFK.

 

 

Zapowiedzi przedmałżeńskie ;

 

1. Mateusz Pawelczyk, syn Piotra, Ciasna,

Katarzyna Moska, córka Ryszarda, Zdzieszowice, par. św. O. Pio, ZAP. I

 

 

Św. Józefie, otaczaj każdego z nas nieustanną opieką, abyśmy za Twoim przykładem i Twoją pomocą wsparci, mogli żyć świątobliwie, umrzeć pobożnie i osiągnąć wieczną szczęśliwość w niebie. Amen