OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18.10. – 24.10.

PARAFIA RZYM-KAT. Trójcy Świętej w Ciasnej

 

  1. W związku z trwającym stanem epidemii w kraju, stosujmy się do zaleceń władz państwowych, są to ograniczenia dotyczące zasad bezpieczeństwa, będąc w kościele zasłaniamy twarz oraz zachowajmy dystans w odległości od siebie 2 m.

 

  1. Odezwy i szczegółowe zalecenia Komisji Episkopatu Polski i Ks. Bp znajdują się na stronie Diecezji Opolskiej i naszej internetowej stronie. W związku z obostrzeniami epidemiologicznymi spotkania dla młodzieży zostają odwołane.

 

  1.  Z okazji dzisiejszej niedzieli misyjnej modlimy się za całe dzieło misyjne na świecie, chcemy wesprzeć również materialnie budowę studni Św. Anny w Sadori w Togo w Afryce.

 

  1. Trwa miesiąc różańcowy, zachęcam do rozważania tajemnic różańca świętego szczególnie w intencji ustania pandemii. Różaniec codziennie po mszy świętej. Można zgłaszać intencje mszy świętych na nowy rok, zapisy w salce.

 

  1. 5. Polecam Gościa Niedziel

 

 

Wielkością Różańca jest to, że nie jest on tylko dla uczonych, ale dla tych, którzy nie potrafią myśleć i trzymają się tylko słów Matki Bożej, anioła i Kościoła...

J. Twardowski